Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 8:30 – 20:00

Lek. stom. Jakub Sender

on
CHIRURG

Lek. stom. Jakub Sender

specjalista chirurgii stomatologicznej

W 2009 roku ukończył Wydział lekarsko-dentystyczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dwa lata później, w 2011 roku, rozpoczął intensywne szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej w renomowanym Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej, w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii w Bytomiu. Dzięki swojej pasji i determinacji, w 2016 roku osiągnął swój cel, zdobywając tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej.

W latach 2012-2014 miał również zaszczyt dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc zajęcia dydaktyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie przekazywał studentom ważne zagadnienia z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), co świadczy o jego zaangażowaniu w rozwój dziedziny stomatologii.

W celu nieustannego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy, regularnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mu być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technikami w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Umów się na wizytę
+48 505-777-159

Pon - Pt: 8:30 - 20:00

Opinie pacjentów

Wiem, że nie należę do „łatwych” pacjentek z uwagi na ilość zadawanych przeze mnie pytań oraz lęk przed leczeniem. Dr Jakub to bardzo dobry specjalista z dużym poczuciem humoru. Zabieg zniosłam bardzo dobrze, z uwagi na to, że każdy etap został mi dokładnie wytłumaczony i wiedziałam czego mam się spodziewać. Bardzo, bardzo polecam!

Call Now Button