Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 8:30 – 20:00

Chirurg Stomatolog Wrocław

66965827 m 750x500 1
Chirurgia Stomatologiczna

Chirurg szczękowy

Oliclinic to placówka medyczna, która zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. W ramach swojej oferty współpracuje z doświadczonym specjalistą z dziedziny chirurgii stomatologicznej, który jest w stanie przeprowadzić wiele różnych zabiegów, takich jak usuwanie zębów czy wszczepianie implantów.

Usuwanie zębów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych w stomatologii, który może być konieczny w przypadku różnego rodzaju problemów, takich jak próchnica, zawał zęba lub urazy. Dzięki specjalistycznym narzędziom i technikom, chirurg stomatologiczny jest w stanie usunąć uszkodzony ząb w sposób bezpieczny i skuteczny, minimalizując ryzyko powikłań.

Implantologia stomatologiczna

Wszczepianie implantów to z kolei innowacyjna metoda odbudowy zębów, która pozwala na uzupełnienie brakujących zębów w sposób trwały i estetyczny. Chirurg stomatologiczny, który współpracuje z Oliclinic, posiada szerokie doświadczenie w tej dziedzinie i korzysta z najnowszych narzędzi i technologii, dzięki czemu wszczepianie implantów jest bezbolesne i skuteczne.

Warto dodać, że specjaliści z Oliclinic zapewniają pacjentom indywidualne podejście do każdego przypadku, co pozwala na dokładne zdiagnozowanie problemu i wybór najlepszego sposobu leczenia. Dzięki temu pacjenci mogą być pewni, że ich problemy stomatologiczne będą leczone w sposób profesjonalny i skuteczny, przy minimalnym ryzyku powikłań.

Nie zwlekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem.
Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do ciebie.
Oddzwonimy

Cennik

Konsultacja specjalistyczna

250 zł

Ekstrakcja zęba stałego

Jednokorzeniowy 300 zł

Wielokorzeniowy 400-600 zł

Ekstrakcja zęba zatrzymanego (ósemki” bądź innego zęba zatrzymanego )

Jednokorzeniowy 600-800 zł

Wielokorzeniowy 700-1200

Ekstrakcja zęba mlecznego

150-200 zł

Usunięcie złamanego odłamu zęba ze znieczuleniem

200 zł

Nacięcie ropnia

180 – 200zł

Leczenie powikłania w postaci suchego zębodołu

150 zł

Resekcja zęba jednokorzeniowego

500 zł + koszt materiałów

Resekcja zęba wielokorzeniowego

700 zł + koszt materiałów

Usunięcie torbieli korzeniowej

+ 50 zł do ceny ekstrakcji (doliczamy również cenę badania histopatologicznego)

Wydłużenie korony klinicznej

400 zł

Odsłonięcie zęba zatrzymanego celem wprowadzenia go do łuku podczas leczenia ortodontycznego

600-800 zł

Augmentacja pojedynczego zębodołu

1000 zł plus koszt mat.

Augmentacja po zabiegu ekstrakcji zęba zatrzymanego pierwotnego, resekcji, usunięciu torbieli

500 zł plus koszt mat.

Inne zabiegi regeneracyjne -dystrakcja wyrostka zębodołowego ,przeszczep kości

Indywidualnie

IMPLANTOLOGIA

Implant Nobel Biocare

3900 zł

Odsłonięcie implantu z założeniem śruby gojącej

500 zł

Implant z pracą tymczasową

4300 zł

Podniesienie dna zatoki szczękowej

4000 zł

Informacja dla pacjenta

Powyższe informacje są prezentowane wyłącznie w celach poglądowych i nie stanowią one oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Pełna wersja aktualnego cennika usług świadczonych przez Klinikę dostępna jest u lekarza prowadzącego leczenie.

Poznaj Oliclinic

Zadbamy o Twój uśmiech poznaj inne usługi

Oliclinic to nowoczesna klinika stomatologiczna, specjalizująca się w zaawansowanej diagnostyce i leczeniu schorzeń jamy ustnej.

Zespół specjalistów oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Oprócz wysokiej klasy sprzętu stomatologicznego, wszystkie zabiegi świadczone są w komfortowym otoczeniu.

Opinie o Oliclinic

Pacjenci mówią o nas

Pani Agnieszka to najcudowniejsza stomatolog na świecie! Podejście do dziecka jakiego nie widziałem nigdy dotąd w żadnym innym gabinecie. Wszystko tłumaczone drobiazgowo, ogromna cierpliwość i empatia. Do tego jest monitorek z bajkami :). Na pewno tam wrócimy! Polecam na oswajanie z dentystą – żałujemy, że nie trafiliśmy tam wcześniej, teraz niestety przez poprzednie przykre doświadczenia w innych gabinetach musimy odkręcać traumę córki.

opinia

Bardzo ale to bardzo polecam p. Agnieszkę. Byłam z córka pierwsza wizyta w życiu, pierwszy ząbek do zrobienia… bardzo fajnie podeszła do dziecka. Pokazała, opowiedziała, historyjka opowiadała co będzie w danym momencie robić. Córka choć na początku była przerażona to na fotelu ( choć ciągle była na moich kolanach bo się bała) zaczęła się rozluźniać i poddawała się wszystkim poleceniom pani Agnieszki. Jestem zadowolona ze dziecko dentystę kojarzy z czymś fajnym i przyjemnym !!! P.s. Plomby moża wybrać sobie wg koloru u nas był to brokatowy różowy

opinia

Powiedzieć, że jestem zadowolona to jak nic nie powiedzieć! Bardzo polecam klinikę, w której w przyjaznej atmosferze, bez bólu, profesjonalnie można wyleczyć i upiększyć zęby. Szczególnie dziękuję Pani dr Bednarz i Pani Magdzie za fantastyczną, wielorazową, profesjonalną opiekę podczas leczenia zachowawczego i estetycznego oraz Pani dr Barzyk z Panią Asystentką (przepraszam, nie pamiętam imienia) za profesjonalne leczenie protetyczne w przemiłej atmosferze. Posyłam piękny uśmiech!:)

opinia

Oliclinic to zdecydowanie jedna z najlepszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Szeroki zakres usług, w tym wybielanie zębów, to jedna z wielu zalet tej placówki. Wybielanie przeprowadzane jest w sposób bezpieczny i skuteczny, a dzięki profesjonalnemu podejściu personelu, pacjenci czują się komfortowo podczas całego procesu. Polecam Oliclinic każdemu, kto poszukuje fachowej i zaawansowanej kliniki stomatologicznej we Wrocławiu.

opinia
Call Now Button