Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 8:30 – 20:00

oliclinic slider 1 newW PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE
ZADBAMY O TWÓJ UŚMIECH
W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE
ZADBAMY O TWÓJ UŚMIECH
Zaufaj najlepszym dentystomTo wszystko dzięki wykwalifikowanemu personelowi
i najwyższej jakości sprzętowi i materiałom.
dentalia slider 2 newURODA ROZKWITA
W MŁODOŚCI,
Z WIEKIEM DOJRZEWA
URODA ROZKWITA W MŁODOŚCI,
Z WIEKIEM DOJRZEWA
Pomagamy poprawić wygląd, kondycję skóry oraz zredukować oznaki starzenia.Pomagamy poprawić wygląd, kondycję skóry oraz zredukować oznaki starzenia.

Dentysta Złotniki

Umów się na wizytę

Periodontologia
Osoby Starsze

Kompleksowe leczenie stomatologiczne seniorów

62993362 ml 750x750 1
Kobiety Ciężarne

Opieka stomatologiczna nad kobietą ciężarną

Nie zwlekaj, umów się na wizytę już dziś i ciesz się zdrowym uśmiechem.
Zostaw nam swój numer a oddzwonimy do ciebie.
Oddzwonimy

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna na najwyższym poziomie. Wykonujemy zabiegi takie jak ekstrakcje zębów, usuwanie torbieli czy implantacje zębów, wykorzystując jedynie najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu dla maksymalnego komfortu pacjentów, a nasz zespół przykłada dużą wagę do indywidualnego podejścia i profesjonalnej opieki.

Protetyka stomatologiczna

Oferujemy kompleksowe leczenie protetyczne w naszej klinice stomatologicznej.  Dbamy o estetykę i naturalny wygląd zębów, dając piękny i zdrowy uśmiech. Usługi są dopasowywane indywidualnie do potrzeb i wymagań pacjenta, zapewniając najlepsze efekty.

Stomatologia zachowawcza

Wykonujemy estetyczne odbudowy zębów oraz leczenie endodontyczne, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów.

Stomatologia dziecięca

Oferujemy stomatologię dziecięcą z zastosowaniem technik behawioralnych, aby wizyta u dentysty była dla najmłodszych pacjentów bezbolesna i przyjemna. Nasz doświadczony zespół specjalistów skupia się na profilaktyce i leczeniu jamy ustnej dzieci, zapewniając im ciepłe i przyjazne podejście.

Periodontologia

Oferujemy kompleksową opiekę periodontologiczną, która zajmuje się leczeniem chorób przyzębia i błon śluzowych jamy ustnej. Nasz doświadczony zespół specjalistów periodontologów wykorzystuje najnowsze metody, takie jak skaling i zabiegi regeneracji kości i tkanek przyzębia, aby zapewnić skuteczne leczenie.

Ortodoncja

Oferujemy kompleksową opiekę ortodontyczną. Nasz zespół specjalistów oferuje leczenie wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowanie nieprawidłowości zębowych. Stosujemy różne metody i techniki, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne leczenie, takie jak aparaty stałe i ruchome, nakładki ortodontyczne czy ukryte aparaty.

Medycyna estetyczna

Dbamy o Państwa wygląd korygując małe defekty oraz redukując oznaki starzenia się skóry.

Bezstresowa wizyta

Pomożemy przezwyciężyć Twój strach i cieszyć się dobrym zdrowiem jamy ustnej.

Bezstresowa wizyta Medycyna Estetyczna

Mało inwazyjne zabiegi profilaktyczne i korygujące drobne defekty estetyczne pozwolą odzyskać pewność siebie i poczuć się atrakcyjniejszym.

Badanie stomatologiczne

Systematyczna I dokładna kontrola jamy ustnej pozwala na wczesne wykrycie zmian próchnicowych.

Interdyscyplinarne leczenie pacjentów

Zespół specjalistów oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Podejmujemy się opieki stomatologicznej nad najbardziej wymagającym pacjentem.

Co miesiąc nowe promocje. Obserwuj nasze oferty.
dbamy o twoj usmiech m square
Dentysta Wrocław Złotniki

Klinika Stomatologiczna Złotniki

Oliclinic to nowoczesna placówka stomatologiczna, która zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, w tym mikroskopu do precyzyjnych zabiegów. Dzięki fachowemu zespołowi specjalistów, gabinet oferuje profesjonalne leczenie chorób jamy ustnej, w tym próchnicy, zapewniając pacjentom zdrowy i piękny uśmiech. Oferowane usługi stomatologiczne są wykonywane w bezbolesny sposób, a pacjenci mogą liczyć na wysokiej jakości opiekę stomatologiczną.

Call Now Button