Opinie o Oliclinic

Pacjenci mówią o nas

Pani Agnieszka to najcudowniejsza stomatolog na świecie! Podejście do dziecka jakiego nie widziałem nigdy dotąd w żadnym innym gabinecie. Wszystko tłumaczone drobiazgowo, ogromna cierpliwość i empatia. Do tego jest monitorek z bajkami :). Na pewno tam wrócimy! Polecam na oswajanie z dentystą – żałujemy, że nie trafiliśmy tam wcześniej, teraz niestety przez poprzednie przykre doświadczenia w innych gabinetach musimy odkręcać traumę córki.

opinia

Bardzo ale to bardzo polecam p. Agnieszkę. Byłam z córka pierwsza wizyta w życiu, pierwszy ząbek do zrobienia… bardzo fajnie podeszła do dziecka. Pokazała, opowiedziała, historyjka opowiadała co będzie w danym momencie robić. Córka choć na początku była przerażona to na fotelu ( choć ciągle była na moich kolanach bo się bała) zaczęła się rozluźniać i poddawała się wszystkim poleceniom pani Agnieszki. Jestem zadowolona ze dziecko dentystę kojarzy z czymś fajnym i przyjemnym !!! P.s. Plomby moża wybrać sobie wg koloru u nas był to brokatowy różowy

opinia

Powiedzieć, że jestem zadowolona to jak nic nie powiedzieć! Bardzo polecam klinikę, w której w przyjaznej atmosferze, bez bólu, profesjonalnie można wyleczyć i upiększyć zęby. Szczególnie dziękuję Pani dr Bednarz i Pani Magdzie za fantastyczną, wielorazową, profesjonalną opiekę podczas leczenia zachowawczego i estetycznego oraz Pani dr Barzyk z Panią Asystentką (przepraszam, nie pamiętam imienia) za profesjonalne leczenie protetyczne w przemiłej atmosferze. Posyłam piękny uśmiech!:)

opinia

Oliclinic to zdecydowanie jedna z najlepszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Szeroki zakres usług, w tym wybielanie zębów, to jedna z wielu zalet tej placówki. Wybielanie przeprowadzane jest w sposób bezpieczny i skuteczny, a dzięki profesjonalnemu podejściu personelu, pacjenci czują się komfortowo podczas całego procesu. Polecam Oliclinic każdemu, kto poszukuje fachowej i zaawansowanej kliniki stomatologicznej we Wrocławiu.

opinia
Call Now Button